Views Matrix (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: sort by @s
bo: @s་ལ་བསྟུན་ནས་སྒྲིག

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
bo: Drupal ཡི་བཟོ་ལྟའི་གཏན་འཇགས་རེའུ་མིག་འགོ་བརྗོད་༼Javascript༽ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ
