Views Matrix (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Field
bs: Polje

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s
