Views Matrix (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Field
cs: Pole

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Hide empty columns
cs: Skrýt prázdné sloupce
