Views Matrix (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: sort by @s
cy: dosbarthu drwy @s

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
cy: Rhoi steil Drupal penawdau tabl "gludiog" (Javascript)
