Views Matrix (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: sort by @s
sv: Sortera efter @s

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
sv: Aktivera Drupals "klistrade" tabellrubriker (JavaScript)

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
sv: Du kan använda teckenersättningar från utmatningssektionen i den här klassen.

en: Hide empty columns
sv: Dölj tomma kolumner
