Views Matrix (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
th: คุณอาจจะใช้แทนโทเค็นจากส่วนการเขียนใหม่ในชั้นนี้
