Views Matrix (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: sort by @s
ur: @s سے ترتیب دیجیے

en: Sort direction
ur: مرتب سازی کی سمت
