Views Matrix (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Field
vi: Trường

en: CSS class
vi: Lớp CSS

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: sort by @s
vi: sắp xếp theo @s
