Views Matrix (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: CSS class
az: CSS klas

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti
