Views Matrix (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: sort by @s
bg: сортирай по @s
