Views Matrix (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Field
ca: Camp

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
ca: Habilita l'estil "enganxat" del Drupal per la capçalera de taula (JavaScript)

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
ca: Podeu utilitzar la substitució de valors amb tokens de la secció de reescriptura en aquesta classe.

en: Hide empty columns
ca: Amaga les columnes buides

en: Matrix
ca: Matriu
