Views Matrix (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Hide empty columns
el: Απόκρυψη κενών στηλών
