Views Matrix (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo
