Views Matrix (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: CSS class
et: CSS klass

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Hide empty columns
et: Peida tühjad tulbad
