Views Matrix (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu
