Views Matrix (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
fi: Aktivoi Drupal-tyyliset "kiinteät" taulunotsikot (JavaScript)

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
fi: Voit käyttää korvausmerkkejä uudelleenkirjoittaaksesi osia luokasta.

en: Hide empty columns
fi: Piilota tyhjät sarakkeet
