Views Matrix (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Field
gd: Raon

en: Views
gd: Seallaidhean

en: CSS class
gd: Clas CSS

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
