Views Matrix (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
gl: Activar encabezamentos de táboas fixos na cabeza das listas de Drupal (JavaScript).
