Views Matrix (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)
