Views Matrix (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: sort by @s
hi: @s के आधार पर छाँटें

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा
