Views Matrix (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s
