Views Matrix (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: sort by @s
hu: rendezés @s szerint

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
hu: Drupal stílusú „ragadós” táblafejlécek engedélyezése (Javascript)

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
hu: Használhatóak vezérjel helyettesítések ennek az osztálynak az átírási részéből.

en: Hide empty columns
hu: Üres oszlopok elrejtése
