Views Matrix (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: sort by @s
is: flokka eftir @s
