Views Matrix (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis
