Views Matrix (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Hide empty columns
lv: Paslēpt tukšās kolonnas
