Views Matrix (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Field
nn: Felt

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: sort by @s
nn: sorter etter @s
