Views Matrix (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia
