Views Matrix (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: sort by @s
ta: @s ஐ வைத்து வரிசை

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை
