Views Matrix (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
uk: В цьому класі можна використовувати підстановки замінників з розділу "Перезапис результатів"

en: Hide empty columns
uk: Приховати порожні колонки

en: Matrix
uk: Матриця
