Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image
ar: الصورة

en: Views
ar: الرؤى

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Alignment
ar: المحاذاة
