Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Image
cy: Delwedd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Number of columns
cy: Nifer o golofnau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Alignment
cy: Aliniad

en: <None>
cy: <Dim>
