Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Image
es: Imagen

en: Views
es: Vistas

en: Number of columns
es: Número de columnas

en: Alignment
es: Alineación

en: <None>
es: <Ninguno>
