Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Image
fi: Kuva

en: Views
fi: Näkymät

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Alignment
fi: Tasaus

en: <None>
fi: <Ei valintaa>
