Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: Views
gl: Vistas

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Alignment
gl: Aliñamento
