Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image
hu: Kép

en: Views
hu: Nézetek

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Alignment
hu: Igazítás

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right.
          Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
hu: A vízszintes elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és így halad jobbra.
    A függőleges elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és lefelé halad.
