Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Image
it: Immagine

en: Views
it: Viste

en: Number of columns
it: Numero di colonne

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Alignment
it: Allineamento

en: <None>
it: <Nessuno>
