Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Image
ja: 画像

en: Views
ja: ビュー

en: Number of columns
ja: カラム数

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: <None>
ja: <なし>
