Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Image
jv: Gambar

en: Views
jv: View

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: <None>
jv: <Kosong>
