Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Views
lt: Vaizdai

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: <None>
lt: -Joks-
