Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်
