Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Image
pt: Imagem

en: Views
pt: Visualizações

en: Number of columns
pt: Número de colunas

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: <None>
pt: -Nenhum-
