Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image
ro: Imagine

en: Views
ro: Vizualizări

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Alignment
ro: Aliniere
