Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: <None>
sk: <Žiadne>
