Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Image
ta: படம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு
