Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: <None>
vi: <Không>
