Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image
ca: Imatge

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Alignment
ca: Alineació

en: <None>
ca: <Cap>
