Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image
cs: Obrázek

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: <None>
cs: <Nic>
