Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image
da: Billede

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Alignment
da: Justering

en: <None>
da: -Ingen-
