Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image
el: Εικόνα

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Alignment
el: Στοίχιση
