Views Material Design Lite (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Image
et: Pilt

en: Views
et: Vaated

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Alignment
et: Joondus
